Hakkımızda

Sevgi Yatak - Başlık altı resmi

  Sevgi Yatak

Sevgi Yatak Hakkında

İyi bir uykunun sizin için anlamı ne? Belki yeni bir güne güzel başlamanın ilk şartı, belki de hayatın temposunda dimdik ayakta kalabilmenizi sağlayan güç. Ya da stresli bir iş gününün sonunda varılan en güzel yatak.

İyi bir uykunun tarifi herkes için aynı. İyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce iyi uyumaktan geçiyor. İyi bir uyku içinse her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekiyor 2005 Yılından bu yana Türkiye Uyku ürünleri Pazarın’da ‘Daha rahat ve Kaliteli bir uyku’ vaadini yerine getirebilmek için çalışmaktadır Sevgi.

Uyku ürünleri konusunda günümüz son teknolojilerini bünyesinde bulunduran SEVGİ bir yandan uyku hakkında en son keşfedilen ve geliştirilen yeni buluşları takip ederken, bir yandan da makinalaşmanın ilerisinde tamamen el emeği ile oluşturulabilen bazı detayları ürünlere uygulayarak, ürün yelpazesini her geçen gün genişletilmiştir.

SEVGİ farklı özelliklerle yay sistemleri ile ürettiği yaylı yataklar, çeşitli dolgu malzemeleri ile ürettiği tamamen yaylı yataklar, dizayn açısından önemli olan bakışlar ve yatak setleri, özel tasarımlı yay yatakları ile farklılıklar yaratmaya devam etmektedir.

SEVGİ konusunda elde ettiği bu birikim ve deneyimleri ile yurt içinde gelen tekliflere özel marka, özel tasarımlar ve özel ölçülerde üretim yapmaktadır. Bu talepler doğrultusunda kaliteyi detaylarda görmeyi başlamış günümüz fabrikasyon teknolojileri ile butik üretim anlayışının birleştirmeyi hedeflemiştir.

Tasarım, kalite ve konforu bir arada sunan SEVGİ markalı ürünleri Türkiye ve dünyanın önde gelen otel tatil köylerinde görmekte mümkündür. Türkiye’de ilklerin arasında yaylı yatak üretimini gerçekleştiren markalardan biri olma özelliği taşıyan SEVGİ, otel ve konaklama sektöründe Türkiye’de pazar payında önemli yere sahiptir.